Ofertă acceptată Cumpărare directă

MITIA GEL DUS FOR MEN AQUAMARINE 400 ML

Număr anunț
DA20337650
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
33711520-8 · Geluri de baie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
476,30 RON
Valoare atribuită
476,30 RON
Data publicării
15.05.2018 08:44
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

476,30 RON

din 476,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.