Atribuită Cumpărare directă

Proiectare lucrari de instalatii, cf avize ISU:Corp C1+ Biblioteca;Corp cantina+Corp internat;Corp 3

Număr anunț
DA36221638
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "POPESCU NEVEANU (CUI 4914108)
Furnizor / câștigător
INTELLITECH SRL (CUI 15946687)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
125.888,55 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
31.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.888,55 RON