Ofertă acceptată Cumpărare directă

Întocmire Studiu de Fezabilitate pt proiectul Înființare Distribuție Gaze Naturale Comuna Saucesti

Număr anunț
DA20343226
Autoritate contractantă
COMUNA SAUCESTI (Primaria Comunei Saucesti) (CUI 4455595)
Furnizor / câștigător
KOT PROEX SRL (CUI 13152620)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.350,61 RON
Valoare atribuită
45.350,61 RON
Data publicării
15.05.2018 12:01
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.350,61 RON

din 45.350,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.