Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,8% sub estimat
Materiale instalatii sanitare
- Număr anunț
- DA20337743
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44411100-5 · Robinete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258,11 RON
- Valoare atribuită
- 253,36 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2018 08:47
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
253,36 RON
din 258,11 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 4,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.