Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare spatiu verde

Număr anunț
DA20343026
Autoritate contractantă
MUZEUL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4221217)
Furnizor / câștigător
SARA'S DESIGN INTERNATIONAL SRL (CUI 21210790)
Cod CPV
71421000-5 · Servicii de amenajare peisagistica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.015,50 RON
Valoare atribuită
47.015,50 RON
Data publicării
15.05.2018 11:54
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.015,50 RON

din 47.015,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.