Ofertă acceptată Cumpărare directă

Yala mecanica cu cod mecanic si zavor orizontal tip MM201SC

Număr anunț
DA20339618
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02214 (CUI 14355500)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408,40 RON
Valoare atribuită
408,40 RON
Data publicării
15.05.2018 10:01
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

408,40 RON

din 408,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.