Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FRONT ASPIRANT DE VOPSIT
- Număr anunț
- DA20265957
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- CATITERA SRL (CUI 15720093)
- Cod CPV
- 42520000-7 · Echipamente de ventilatie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.350 RON
- Valoare finală
- 48.708 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 09:59
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.