Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montaj covor PVC

Număr anunț
DA20345893
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
FLOR EXPERT SRL (CUI RO24490473)
Cod CPV
45432110-8 · Lucrari de montare a podelelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.490,41 RON
Valoare atribuită
6.490,41 RON
Data publicării
15.05.2018 13:25
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.490,41 RON

din 6.490,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.