Acasă · Licitații
· Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
TABARA MARAMURES 01 04 AUGUST 2024
- Număr anunț
- DA36222228
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU PIRU MARGINENI (CUI 29166657)
- Furnizor / câștigător
- CSA SUPPLIER SRL (CUI 36533683)
- Cod CPV
- 63500000-4 · Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 39.060 RON
- Data publicării
- 30.07.2024 14:29
- Data finalizării
- 30.07.2024 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.