Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE ARTICOLE DE BIROU

Număr anunț
DA36222276
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii BRASOV (CUI 13592877)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
951,70 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
31.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

951,70 RON