Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii

Număr anunț
DA20344879
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Rediu, Judetul Iasi (CUI 4540348)
Furnizor / câștigător
ROST CONSTRUCT COM SRL (CUI RO8229329)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.789,60 RON
Valoare atribuită
11.789,60 RON
Data publicării
15.05.2018 12:52
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.789,60 RON

din 11.789,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.