Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINFECTANT UNIVERSAL IGIENOL / SANYTOL / DETOL

Număr anunț
DA20332455
Autoritate contractantă
GRADINITA NR 24 (CUI 4659447)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,70 RON
Valoare atribuită
326,70 RON
Data publicării
14.05.2018 13:55
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,70 RON

din 326,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.