Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPAPA SENS ALAMA 3/4"

Număr anunț
DA40427472
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
LUMA INSTAL S.R.L. (CUI 48002600)
Cod CPV
42131145-4 · Supape de retinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.390 RON
Valoare atribuită
7.390 RON
Data publicării
19.05.2026 13:28
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 07:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.390 RON

din 7.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.