Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bazin vidanjabil pentru Scoala Gimnaziala nr.2Bicaz chei
- Număr anunț
- DA20339780
- Autoritate contractantă
- COMUNA BICAZ CHEI (PRIMARIA BICAZ CHEI) (CUI 2614406)
- Furnizor / câștigător
- LUCISERV SRL (CUI RO13859819)
- Cod CPV
- 45252122-9 · Bazine de fermentare pentru ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.695 RON
- Valoare atribuită
- 10.695 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 10:06
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.695 RON
din 10.695 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro