Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparare si intretinere a centralelor termice
- Număr anunț
- DA20338228
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALAUSERI (CUI 4322416)
- Furnizor / câștigător
- GETINSTAL (CUI RO21521192)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 487,40 RON
- Valoare atribuită
- 487,40 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 09:08
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
487,40 RON
din 487,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro