Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari la invelitoarea acoperisului PAVILION G

Număr anunț
DA20334277
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
ELENET 2005 SRL (CUI RO17674058)
Cod CPV
45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.614,95 RON
Valoare atribuită
18.614,95 RON
Data publicării
14.05.2018 14:51
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.614,95 RON

din 18.614,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.