Ofertă acceptată
Cumpărare directă
amenajare manej exterior si tribune
- Număr anunț
- DA20332855
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI RO4701070)
- Furnizor / câștigător
- SOLARIS TEAM SRL (CUI RO29225028)
- Cod CPV
- 45112722-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de echitatie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163.400 RON
- Valoare atribuită
- 163.400 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 14:08
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
163.400 RON
din 163.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro