Atribuită Cumpărare directă

PIESE J.C.B 2065 si 2069

Număr anunț
DA36222994
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
NUEVO CONSTRUCT SRL (CUI 16905391)
Cod CPV
43630000-8 · Piese pentru utilaje de sapare pe verticala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.244,44 RON
Data publicării
31.07.2024 14:29
Data finalizării
02.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.244,44 RON