Ofertă acceptată Cumpărare directă

COVOR TARTAN 1 CM GROSIME PENTRU PISTA DE ALERAGRE CULOARE ROSU

Număr anunț
DA20327494
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.775 RON
Valoare atribuită
8.775 RON
Data publicării
14.05.2018 11:41
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.775 RON

din 8.775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.