Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificarea, intretinerea si repararea statiilor de clorinare a apei
- Număr anunț
- DA20327535
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIATRA (CONSILIUL LOCAL PIATRA) (CUI 4568527)
- Furnizor / câștigător
- P.F.A. PARASCHIV RUBEN (CUI 28531061)
- Cod CPV
- 50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.800 RON
- Valoare atribuită
- 10.800 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 11:42
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.800 RON
din 10.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro