Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile birotica

Număr anunț
DA20337351
Autoritate contractantă
Comuna Rosiori (CUI 15579483)
Furnizor / câștigător
REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
Cod CPV
72513000-4 · Servicii de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
768 RON
Valoare atribuită
768 RON
Data publicării
15.05.2018 08:27
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

768 RON

din 768 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.