Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de transport rutier si masa pe ruta Bc-Piatra Nt-Targu Nt-Piatra Nt-Bc
- Număr anunț
- DA20332708
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- sogtrans srl (CUI RO14578528)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.920 RON
- Valoare atribuită
- 1.920 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 14:03
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.920 RON
din 1.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro