Ofertă refuzată Cumpărare directă

consultanta psi si ssm

Număr anunț
DA20339645
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS I-VIII NR. 11 ORADEA (CUI 12541735)
Furnizor / câștigător
PREVENT CONSULTING S.R.L. (CUI 23801903)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare finală
300,03 RON
Data publicării
15.05.2018 10:02
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.