Atribuită
Cumpărare directă
0513_Hanorac alb personalizat si genda personalizata UTCB - (Ref. 673; NJ: 10244/24.07.2024)
- Număr anunț
- DA36223796
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- M.M. PROGRESIV DISTRIBUTION SRL (CUI 17209487)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 31.07.2024 14:29
- Data finalizării
- 31.07.2024 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.