Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prerstari servicii exploatere forestiera partida 4127 C.S 6 Fundoaia

Număr anunț
DA20335119
Autoritate contractantă
Comuna Cosna (CUI 15971184)
Furnizor / câștigător
DORALNIC GRUP SRL (CUI 25459522)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.758 RON
Valoare atribuită
25.758 RON
Data publicării
14.05.2018 15:21
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.758 RON

din 25.758 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.