Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare de festivaluri, PRESTARI SERVICII ARTISTICE FOLK MINOR

Număr anunț
DA20344818
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA TECUCI (CUI 4973562)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA "FOLKUL ACASĂ ÎN REALITATE" (CUI 32575449)
Cod CPV
79953000-9 · Servicii de organizare de festivaluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
15.05.2018 12:50
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.