Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatie motounealta

Număr anunț
DA20343165
Autoritate contractantă
COMUNA STREMT (CUI 4562184)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,95 RON
Valoare atribuită
194,95 RON
Data publicării
15.05.2018 11:59
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,95 RON

din 194,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.