Ofertă acceptată Cumpărare directă

Container gunoi 1100 litri - albastru

Număr anunț
DA20342547
Autoritate contractantă
Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI RO10716130)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
889 RON
Valoare atribuită
889 RON
Data publicării
15.05.2018 11:41
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

889 RON

din 889 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.