Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Platforma metalica supraterana, formata din 4 module, pentru colectarea selectiva a deseurilor
- Număr anunț
- DA20338027
- Autoritate contractantă
- COMUNA BILTENI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4956170)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.660 RON
- Valoare atribuită
- 13.660 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 08:59
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.660 RON
din 13.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro