Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERFORMANT G GEAM 5L

Număr anunț
DA20346155
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA I D SIRBU PETRILA (CUI 12956848)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,53 RON
Valoare atribuită
173,53 RON
Data publicării
15.05.2018 13:34
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,53 RON

din 173,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.