Atribuită Cumpărare directă

24 buc Tichete sociale pentru gradinita cu valoare nominala 120 lei ( 24 tichete x120 lei/buc)

Număr anunț
DA35170370
Autoritate contractantă
COMUNA CAPRENI (CUI 4898800)
Furnizor / câștigător
SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
0,01 RON
Data publicării
04.03.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON