Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare lamai

Număr anunț
DA20356473
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
KROGOLD INDUSTRIES LTD S.R.L. (CUI RO4680384)
Cod CPV
03222210-8 · Lamai (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,50 RON
Valoare atribuită
502,50 RON
Data publicării
16.05.2018 11:12
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,50 RON

din 502,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.