Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn de foc fag

Număr anunț
DA20349700
Autoritate contractantă
COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
Furnizor / câștigător
FACTOR CONST SRL (CUI RO7946899)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.316 RON
Valoare atribuită
8.316 RON
Data publicării
15.05.2018 15:32
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.316 RON

din 8.316 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.