Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dezinsectie,dezinfectei si deratizare conform anunt publicitar nr. ADV1008531

Număr anunț
DA20351569
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CALARASI (CUI 15425336)
Furnizor / câștigător
DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,96 RON
Valoare atribuită
174,96 RON
Data publicării
16.05.2018 08:14
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,96 RON

din 174,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.