Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de dezinsectie

Număr anunț
DA20346368
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
PRIMOSAL SRL (CUI RO10053924)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625 RON
Valoare atribuită
625 RON
Data publicării
15.05.2018 13:40
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625 RON

din 625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.