Ofertă acceptată Cumpărare directă

DERATIZARE

Număr anunț
DA20342820
Autoritate contractantă
COMUNA TAMBOESTI (CUI 4297720)
Furnizor / câștigător
VRASINTER SRL (CUI 17968410)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.039,80 RON
Valoare atribuită
1.039,80 RON
Data publicării
15.05.2018 11:49
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.039,80 RON

din 1.039,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.