Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SCRIPETE CU LANT 2000 KG, 3m, Vorel 80752;SCRIPETE CU LANT 3000 KG, 3M, Vorel 80753
- Număr anunț
- DA20349651
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 42141400-3 · Volanti si scripeti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 558,83 RON
- Valoare atribuită
- 558,83 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 15:30
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
558,83 RON
din 558,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro