Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII de intretinere spatii verzi si alei
- Număr anunț
- DA20348245
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
- Furnizor / câștigător
- PERFECT TREE SRL (CUI RO31285234)
- Cod CPV
- 77314000-4 · Servicii de intretinere a terenurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.068,81 RON
- Valoare finală
- 125.000 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 14:43
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.