Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie de filtru cu fibre de sticla,ɸ=45 mm

Număr anunț
DA20346180
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,54 RON
Valoare atribuită
294,54 RON
Data publicării
15.05.2018 13:35
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 07:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,54 RON

din 294,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.