Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de toaletare arbori

Număr anunț
DA20343521
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIREA HUMORULUI (CUI 4535597)
Furnizor / câștigător
MYRTO SERV S.R.L. (CUI 27194111)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
15.05.2018 12:09
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.