Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestat servicii taiat lemne de foc

Număr anunț
DA20343300
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BIRZAVA (CUI 29039998)
Furnizor / câștigător
CRIŞAN MIRON ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34304560)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
15.05.2018 12:03
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.