Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Taiere si livrare lemne
- Număr anunț
- DA20321250
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORICA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 17521291)
- Furnizor / câștigător
- SILVUCUTAC SRL (CUI RO28192984)
- Cod CPV
- 77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.430 RON
- Valoare atribuită
- 59.430 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 21:53
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 23:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
59.430 RON
din 59.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro