Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Materiale sanitare
- Număr anunț
- DA20349785
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "AL. I. CUZA (CUI 4427960)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA DIANA ALEXANDRU SRL (CUI RO2074292)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 735,74 RON
- Valoare atribuită
- 735,74 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 15:35
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 08:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
735,74 RON
din 735,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro