Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mufa dreapta Ip67 D16, Cot 90 grade IP76 D16, Clips pvc D16
- Număr anunț
- DA20345701
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 574,10 RON
- Valoare atribuită
- 574,10 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 13:19
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
574,10 RON
din 574,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro