Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 66,5% sub estimat
PACHET TUBURI BETON
- Număr anunț
- DA20323927
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIILE (PRIMARIA COMUNEI ROSIILE) (CUI 2539495)
- Furnizor / câștigător
- RIMALEX SRL (CUI 14432947)
- Cod CPV
- 44114220-0 · Conducte si racorduri din beton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.710 RON
- Valoare atribuită
- 2.250 RON 66,5% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2018 10:03
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.250 RON
din 6.710 RON estimat
66,5%
Adjudecat la 33,5% din estimat · economie 4.460 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.