Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie prosop 2buc/set

Număr anunț
DA20317917
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,50 RON
Valoare finală
151,50 RON
Data publicării
11.05.2018 13:21
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.