Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,9% sub estimat
preparate carne
- Număr anunț
- DA20347532
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "SIMION MEHEDINTI" GALATI (CUI 3127298)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.447,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.303,67 RON 9,9% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2018 14:18
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.303,67 RON
din 1.447,27 RON estimat
9,9%
Adjudecat la 90,1% din estimat · economie 143,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.