Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampila rotunda de birou Colop R30

Număr anunț
DA20353473
Autoritate contractantă
Comuna Samsud (Consiliul Local Samsud) (CUI 4291999)
Furnizor / câștigător
DIRECT TARGET SRL (CUI RO15270916)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,23 RON
Valoare atribuită
67,23 RON
Data publicării
16.05.2018 09:39
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,23 RON

din 67,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.