Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet legume fructe
- Număr anunț
- DA20327487
- Autoritate contractantă
- LICEUL"STEFAN PROCOPIU (CUI 3337540)
- Furnizor / câștigător
- DANIN BEAUTY S.R.L. (CUI RO32984303)
- Cod CPV
- 15331130-7 · Fasole, mazare, ardei, tomate si alte legume (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.660 RON
- Valoare atribuită
- 1.660 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 11:41
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.660 RON
din 1.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro