Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere toalete ecologice
- Număr anunț
- DA20351470
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTARE A DOMENIULUI PUBLIC SLOBOZIA (CUI 7326960)
- Furnizor / câștigător
- ECO BEST ACTIVE SRL (CUI RO29342710)
- Cod CPV
- 45215500-2 · Toalete publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.205 RON
- Valoare atribuită
- 3.205 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 08:02
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.205 RON
din 3.205 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro